Šperky

Prsteny

PrstenyPrsteny jsou nejfrekventovanější a nejoblíbenější šperky na světě. Prsteny jsou už dlouhá staletí symbolem uzavřeného kruhu – tedy nekonečnosti. Výběr materiálu pro šperky je otázkou vkusu, ale zároveň praktičnosti. Stříbrné nebo zlaté prsteny jsou velmi oblíbené, zvláště pak prsteny z rhodiovaného stříbra nebo prsteny z bílého a žlutého zlata.

Číst dál: Prsteny

Náušnice

Náušnice klenoty Aurela

Máte rádi náušnice? A která žena by je neměla ráda. Snad se nenajde žena, které by neslušely. Nabízíme náušnice ve všech možných tvarech, barvách kamenů a velikostech. Náušnice jsou oblíbeným doplňkem u žen. V našem klenotnictví nabízíme širokou nabídku lákavých náušnic, které Vás nejen ozdobí, ale také všem okolo napoví, jaká jste a jaký máte vkus.

Číst dál: Náušnice

Řetízky

Pokud hledáte zlaté řetízky nebo stříbrné řetízky na přívěsek jste na správném místě. Můžete si vybrat z naší široké nabídky zlatých a stříbrných řetízků. Kompletní nabídku zlatých a stříbrných řetízků najdete v naší prodejně. Řetízky nejrůznějších délek a síly ze zlata nebo stříbra máme v naší prodejně. Ke každému řetízku máte možnost si v naší nabídce dále vybrat vhodný zlatý nebo stříbrný přívěsek.

Číst dál: Řetízky

Přívěsky

Přívěsky klenoty Aurela

Přívěsky jako šperky jsou staré jako lidstvo samo. Nesloužily jenom jako ozdoba - nesly i poselství či svého majitele měl přívěsek ochránit. Nyní se přívěsky hlavně zdobíme, ale další význam v sobě často nesou také! Proto muži rádi dávají ženám třeba zlatý přívěsek se srdíčkem, oblíbené jsou zlaté přívěsky pro štěstí. Vítanými dárky jsou přívěsky se znamením zvěrokruhu či zlatá měsíční znamení. U nás, každý najde to své.

Číst dál: Přívěsky

Náramky

Náramek klenoty Aurela

Zápěstí ozdobíte zlatým nebo stříbrným náramkem. V našem obchodě máme různé typy, vzory a délky. Dámské náramky můžete kombinovat i s řetízky nebo náhrdelníky. Některé náramky mají prodlužovací řetízek, který umožňuje variabilitu zapínání.

Číst dál: Náramky

Soupravy šperků

Přívěsky klenoty Aurela

Koupi soupravy šperků žískáte zajímavý a neotřelý dárek, který zcela jistě obdarovaného nikdy nezklame. Soupravy šperků jsou velmi oblíbené, a to nejenom jako dárek, ale i proto, že kolekce jsou barevně a stylově úzce sladěny a vždy lépe vyniknou než rozdílné šperky. Sety šperků, čili soupravy šperků jsou velmi často levnější než nákup klenotů po jednotlivých kusech.

Číst dál: Soupravy šperků

Snubní prsteny

Svatební prsteny Aurela

Svatba je velice důležitým krokem v partnerském vztahu. Je to stvrzení velké lásky a její přiznání celému světu. Snubní prsteny se stávají symbolem tohoto stvrzení a budou manžele doprovázet celým životem. Proto snubní prsteny mají být velmi kvalitní, aby vydržely mnoho desítek let, bez velkých změn a opotřebování. Tento zvyk má opravdu dlouholetou tradici.

Číst dál: Snubní prsteny

Granátové šperky

Český granát klenoty Aurela

Český granát je průhledný až průsvitný minerál krásné sytě červené barvy, náležící do skupiny pyropů. Pro toto barevné podání je český granát jako minerál oblíben na celém světě. Český granát je drahokam drobných rozměrů (od 0,2 do 0,8 cm), ohnivé až krvavě červené barvy (zbarvený příměsí chrómu).

Číst dál: Granátové šperky